Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

The Event

wtorek, 19 października 2010

Spadające wyniki oglądalności nie odstraszyły stacji NBC od przyznania serialowi The Event zamówienia na tzw. pełny sezon. Oprócz wspomnianej produkcji pełny sezon otrzymały także kryminalny serial Law & Order: Los Angeles oraz komediowy Outsourced.

niedziela, 17 października 2010

Oglądalność spada z odcinka na odcinek. Miał być wielki hit sezonu, a może okazać się, że The Event nie tylko nie dostanie drugiego sezonu, ale nawet NBC nie zamówi pełnego pierwszego sezonu.

Przed premierą The Event wyrażałem obawy czy serial ten nie podzieli losu FlashForward z poprzedniego sezonu. Podobieństw było wiele. Wielka akcja promocyjna serialu. Podobnie jak w przypadku FlashForward, The Event jeszcze przed amerykańską premierą został sprzedany do stacji telewizyjnych z prawie całego świata. Niestety, jak się okazuje, na tym podobieństwa się nie kończą.

Teraz serial stacji NBC z odcinka na odcinek traci mnóstwo widzów. Premierowy epizod obejrzało ponad 11 mln widzów, natomiast najnowszy czwarty odcinek zgromadził przed ekranami tv tylko nieco ponad 7 mln Amerykanów. Podobnie było w zeszłym roku z produkcją stacji ABC czyli z FlashForward.

Na tę chwilę, The Event jeszcze jest względnie bezpieczne i gdyby teraz stacje podejmowały decyzje o przyznawaniu kolejnych sezonów to serial ten przetrwałby. Jednak jeśli oglądalność będzie dalej spadać, to za kilka tygodni The Event nie będzie już wymieniany wśród bezpiecznych seriali.

poniedziałek, 20 września 2010

Nowy konspiracyjny thriller stacji NBC The Event został już sprzedany do ponad 200 krajów! To sukces podobny jaki przed rokiem zanotował FlashForward. Niestety w przypadku serialu stacji ABC, sukces w postaci sprzedania praw do emisji serialu jeszcze przed jego premierą, nie przełożył się na sukces serialu w USA. Oby historia nie powtórzyła się.

Poniżej znajdziecie rozpiskę wybranych krajów, w których będzie można zobaczyć The Event tuż po premierze w USA.