Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
| < Grudzień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Seriale zakończone

piątek, 07 maja 2010

Stacja The CW od 3 czerwca będzie emitować powtórkę serialu Moonlight. Produkcja ta była oryginalnie emitowana przez CBS w sezonie 2007/2008, jednak została anulowana. Teraz The CW przypomni widzom ten serial. Moonlight emitowane będzie w czwartki o godz. 21:00 tuż po powtórkach The Vampire Diaries.

Oczywiście, w sieci pojawiły się plotki, że The CW planuje "wskrzesić" ten serial. Jest to jednak praktycznie niemożliwe. Wystarczy wspomnieć o tym, że aktor grający główną rolę w Moonlight - Alex O'Loughlin, będzie w najbliższym sezonie występował w produkcji Hawaii Five-O.
Powtórki Moonlight zapewne związane są z tym, iż jednym z producentów serialu było studio Warner Bros. Television. Warner Bros ma także udziały w telewizji The CW.

Jednocześnie, warto dodać, iż powtórkowe odcinki serialu Supernatural będą emitowane w piątkowe wieczory. Oznacza to prawdopodobnie, że serial ten w przyszłym sezonie emitowany będzie właśnie w ten dzień tygodnia.

czwartek, 17 grudnia 2009

Serial stacji The CW The Beautiful Life miał wyjątkowo krótkie życie. Stacja wyemitowała zaledwie dwa odcinki, po których postanowiła anulować serial. Prawdopodobnie pozostałe nakręcone odcinki The CW wyemituje latem przyszłego roku. Jednak szybciej pojawią się one na YouTube.

Producent serialu Ashton Kutcher, poinformował, że począwszy od 21 grudnia serial będzie można oglądać na specjalnym kanale w serwisie YouTube. Kanał ten znajdziecie pod tym adresem: www.youtube.com/TBL.

piątek, 16 stycznia 2009

Współtwórca Jerycho Jon Turteltaub potwierdził ostatnio, iż trwają właśnie wstępne przygotowania do przeniesienia serialu na duży ekran. Obraz ma mieć niezależną od serialu historię tak, by osoby, które nie oglądały go w telewizji, nie poczuły się zagubione.

Serial miał burzliwą przeszłość. Pierwszy sezon nie uzyskał oczekiwanej przez stację CBS oglądalności i został zdjęty z anteny. Fanów Jerycho może nie było dużo, ale za to z całą pewnością byli bardzo zdeterminowani. Doprowadzili do zmiany decyzji i powstania drugiego sezonu. Niestety powstał on za zdecydowanie mniejsze pieniądze i nawet część fanów była rozczarowana. W ten sposób serial skasowano po raz drugi. Niemal od razu pojawiły się pogłoski o możliwym filmie kinowym.

źródło: filmweb.pl

wtorek, 13 stycznia 2009

Obecnie emitowany czwarty sezon serialu Prison Break - Skazany na śmierć będzie jednocześnie ostatnim, tak możemy przeczytać w serwisie THRFeed.com.

Telewizja FOX wiosną tego roku przeniesie emisję Skazanego na śmierć na piątkowe wieczory. Zmiana ta obowiązywać będzie od 17 kwietnia. Na tę chwilę do wyemitowania zostały 4 odcinki, jednak niewykluczone że ta liczba jeszcze się zwiększy.

środa, 01 października 2008

Według decydentów stacji FOX - tak. Pojawiły się nieoficjalne pogłoski o tym że, stacja poważnie zastanawia się nad zdjęciem z anteny serialu Terminator: Kroniki Sary Connor. Tym samych chcą poprawić oglądalność Skazanego na śmierć, który emitowany jest bezpośrednio po Kronikach....
Oba seriale radzą sobie w tym sezonie bardzo słabo i gromadzą przed telewizorami niecałe 6 mln widzów. Dla stacji FOX jest to niewystarczający wynik.

wtorek, 19 sierpnia 2008

Niedawno informowałem o tym że od 5 września TVP 1 rozpoczyna emisję serialu Rzym wyprodukowanego przez HBO. Ten kontrowersyjny serial emitowany będzie o godz. 20:20 jednak w złagodzonej (czytaj: ocenzurowanej) wersji. Dopiero powtórki, które będą emitowane od 6 września w każdą sobotę o 23:35 na TVP 2 będą emitowane w oryginalnej, nieocenzurowanej wersji.

środa, 13 sierpnia 2008

Jesienią Telewizja Polska pokaże pierwszą serię wyprodukowanego przez HBO i BBC głośnego serialu historycznego Rzym będącego obrazową kroniką burzliwych czasów, w których upadła republika i narodziło się wielkie imperium.

Produkcja otrzymała dotychczas osiem nominacji i zdobył cztery nagrody Emmy. Serial dostał także dwie nominacje do Złotych Globów.

Rzym emitowany będzie na antenie TVP 1 w piątki o godz. 20:20. Powtórki prezentowane będą w TVP 2 w soboty o 23:30. Telewizja Polska wyemituje na razie tylko pierwszy sezon produkcji.

Oba sezony serialu Rzym wyemitował do tej pory w Polsce płatny kanał HBO. Pierwszy sezon serialu niedawno można było oglądać także na Universal Channel.

piątek, 20 czerwca 2008

Jericho

Dobra wiadomość dla fanów serialu Jericho w Polsce. Od 9 lipca Czwórka rozpocznie premierową emisję drugiego sezonu tego serialu.

Drugi sezon, składający się z 7 epizodów przedstawia dalsze losy mieszkańców spokojnego niegdyś miasteczka Jericho, które stanęło w obliczu skutków apokaliptycznych wydarzeń.

Premierowe odcinki będą emitowane w środy około... pierwszej w nocy. Dobra wiadomość jest taka że powtórka danego odcinka będzie emitowana w piątki o godzinie 22:00.

środa, 04 czerwca 2008

Fani Jericho wciąż się nie poddają i walczą o to aby powstał kolejny sezon serialu. Ostatnio wynajęli bilbord w Los Angeles informujący o tym że serial Jericho jest na sprzedaż. W ten sposób chcą zwrócić uwagę innych stacji, które mogą być zainteresowane "przejęciem" serialu.
Czy akcja ta przyniesie skutek i powstanie 3 sezon serialu? Jedno jest pewne - fani Jericho pokazują że może nie są liczną grupą (na bilbordzie jest informacja o 6 milionach), ale na pewno kreatywną i potrafiącą walczyć o swój ulubiony serial.

środa, 26 marca 2008

Jericho

Po tym jak produkcja serialu Jericho została po raz drugi anulowana przez stację CBS fani znów biorą się za ratowanie serialu. Tym razem jednak prawdopodobnie nie będą już próbowali wymusić na CBS zmiany decyzji (drugi raz zapewne już by się im nie udało tego zrobić). Na razie sporo mówi się o tym że fani swoimi listami i mailami próbują zainteresować stacje kablowe, które mogłyby odkupić od CBS ten serial. Co ciekawe jedna z producentek serialu Carol Barbee, potwierdziła że toczą się rozmowy z innymi stacjami na temat przejęcia przez nie serialu Jericho, jednak nie chciała zdradzać szczegółów.

Nieoficjalnie mówi się że jedna ze stacji, w których Jericho może znaleźć swój nowy dom to The CW lub Sci Fi Channel.
Pozostaje nam tylko czekać na rozwój wydarzeń.

 
1 , 2 , 3 , 4