Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
| < Grudzień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

FlashForward

środa, 17 marca 2010

AXN

Niedawno stacja AXN wyemitowała 10 odcinek serialu FlashForward. Po tym nastąpiła przerwa w emisji, podobnie jak w USA. Ile ona potrwa na AXN?
Dla wszystkich fanów tego serialu, którzy oglądają go w AXN mam bardzo dobrą wiadomość. Przerwa będzie bardzo krótka i serial powróci na antenę stacji już w kwietniu! Kiedy dokładnie? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części wiadomości.

piątek, 11 grudnia 2009

FlashForward

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że AXN przerywa emisję FlashForward już po 19 grudnia, kiedy to wyemituje 6 odcinek serialu. Jak wiadomo w USA (i nie tylko) przed przerwą zimową wyemitowano 10 odcinków. Tymczasem AXN od stycznia będzie emitowało jedynie powtórki od pierwszego odcinka.

Jak widać, po raz kolejny polscy widzowie zostają pokrzywdzeni. Przy takich decyzjach polskich stacji, trudno się dziwić popularności ściągania najnowszych odcinków seriali z sieci, tuż po ich emisji w USA.

wtorek, 24 listopada 2009

FlashForward

Stacja ABC poinformowała o wstrzymaniu prac nad serialem Flash Forward. Serial, pomimo wielkiej kampani promocyjnej, nie radzi sobie najlepiej. Tydzień po tygodniu traci kolejnych widzów. Poprzedni odcinek obejrzało już tylko 8 mln widzów. Dla przypomnienia, odcinek premierowy obejrzało ponad 12 milionów widzów.

sobota, 14 listopada 2009

FlashForward

Już dzisiaj o godzinie 22:00 w telewizji AXN premiera serialu FlashForward - Przebłysk Jutra. Dzisiaj wyemitowana zostanie wersja z lektorem, natomiast w środę o godzinie 23:00 emisja tego samego odcinka w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

FlashForward to jeden z nielicznych amerykańskich seriali, na którego premierę w polskiej telewizji, nie musieliśmy długo czekać. Produkcja ta będzie emitowana w AXN niecałe dwa miesiące po amerykańskiej premierze w stacji ABC. Jeśli chcecie zobaczyć w jakich krajach serial miał już swoje premiery, a w jakich dopiero będzie je miał, to zapraszam do tej rozpiski, która jest cały czas aktualizowana.

wtorek, 03 listopada 2009

FlashForward

Telewizja Akcji AXN zdecydowała się na emisję najnowszego serialu FlashForward - Przebłysk Jutra na dwa sposoby. W sobotnie wieczory, serial będzie emitowany w wersji z lektorem, natomiast środowe powtórki kolejnych odcinków będą emitowane w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Na pewno taka decyzja zadowoli zarówno osoby przyzwyczajone do lektora, jak i tych, którzy preferują oglądanie seriali w wersji oryginalnej. Miejmy nadzieję że nie jest to jednorazowa akcja i że napisy będą się pojawiać wkrótce także w innych serialach emitowanych w AXN.

piątek, 23 października 2009

FlashForward

Kilka dni temu pojawiła się informacja o tym, że dotychczasowy showrunner FlashForward opuścił szeregi ekipy serialu. Zmiana została wymuszona przez stację ABC, której nie podobał się sposób przedstawiania akcji w kolejnych odcinkach produkcji. Nowym prowadzącym serial FlashForward został David S. Goyer, scenarzysta m.in. filmu "Ghost Rider".

FlashForward to opowieść o tajemniczym wydarzeniu, które powoduje jednocześnie u wszystkich ludzi wizje przyszłości trwającą dwie minuty i siedemnaście sekund. Wszyscy widzą w niej, jak wyglądać będzie ich życie sześć miesięcy później.

Warto przypomnieć że od 14 listopada serial będzie można oglądać w Polsce w telewizji AXN. Więcej o dacie premier serialu w poszczególnych krajach przeczytacie w tym artykule, który jest cały czas aktualizowany.

wtorek, 13 października 2009

FlashForward

Zgodnie z przewidywaniami stacja ABC zamówiła pełny sezon dla swojego nowego hitu - FlashForward.
Serial notuje zadowalające stacje wyniki oglądalności. ABC jest zadowolone z wysokiej oglądalności serialu w grupie wiekowej 18-49, czyli najatrakcyjniejszej dla reklamodawców. Fakt, że serial jeszcze przed premierą został sprzedany do ponad 40 krajów na świecie, też zapewne miał wpływ na decyzję stacji.

poniedziałek, 12 października 2009

FlashForward

Jak wiadomo, w Polsce serial FlashForward będzie emitowany od 14 listopada w telewizji AXN. Jak to jednak wygląda w innych krajach? Gdzie serial już jest emitowany, a gdzie dopiero będzie i jak na tym tle wypada Polska?

Przygotowałem specjalną rozpiskę z datą rozpoczęcia emisji serialu FlashForward w wybranych krajach oraz stacją w jakiej będzie ten serial emitowany. Rozpiska będzie cały czas aktualizowana, więc warto do tej wiadomości co jakiś czas powracać.

czwartek, 01 października 2009

AXN

Niedawno pisałem o tym, że telewizje z ponad 40 krajów zakupiły już prawa do pokazywania serialu FlashForward. Teraz do tych krajów dołącza także Polska. Serial ten pokaże u nas stacja AXN. Nie będzie co prawda emitować tej produkcji dwa tygodnie po premierze w USA, jak choćby w Portugalii, ale i tak jest nieźle.

Serial bowiem zadebiutuje na antenie AXN w sobotę 14 listopada o godz. 21:00, czyli niespełna dwa miesiące po amerykańskiej premierze. Kolejne odcinki będą emitowane co sobotę. Serial będzie emitowany pod tytułem FlashForward - Przebłysk jutra.

poniedziałek, 28 września 2009

Nowy serial stacji ABC FlashForward został sprzedany już do ponad 40 krajów. W wielu krajach serial emitowany jest tuż po premierze w USA. Na przykład w Wielkiej Brytanii w stacji Five serial ma premierę 4 dni po emisji w USA. Podobnie w Australii w stacji Seven Network. W Irlandii serial pojawi się późną jesienią, w Portugalii prawa do emisji serialu zakupiła niedawno stacja AXN i będzie go emitować dwa tygodnie po premierze w USA.

A co z Polską? Na tę chwilę żadna polska stacja nie zakupiła tego serialu, więc trudno określić kiedy możemy się go spodziewać na ekranach naszych telewizorów. W najgorszym przypadku serial zakupi TVN i zrobi to samo co z Fringe.