Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
| < Grudzień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Fringe

poniedziałek, 08 marca 2010

Fringe

Stacja FOX postanowiła zamówić trzeci sezon serialu Fringe. To dobra wiadomość dla fanów serialu. Po przeniesieniu emisji Fringe na czwartkowe wieczory, serial, którego jednym z producentów jest J.J. Abrams, radzi sobie co najwyżej przeciętnie. Konkurencja ze strony Chirurgów, CSI oraz komedii NBC jest bardzo mocna.

W Polsce stacja TVN wyemitowała jak na razie pierwszy sezon tej produkcji. Drugi sezon ma się pojawić w maju.

Tagi: FOX Fringe
16:10, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 maja 2009

Fringe

Przy okazji wiadomości o tym, że produkcja Fringe zostanie przeniesiona do Vancouver, dowiedzieliśmy się że stacja FOX planuje drugi sezon serialu.
Z kronikarskiego obowiązku, muszę wspomnieć że stacja FOX oficjalnie poinformowała o zamówieniu drugiego sezonu tej produkcji.

Serial J.J. Abramsa notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, zwłaszcza w najważniejszej dla stacji grupie wiekowej 18-49.
Fringe pokaże jesienią w Polsce telewizja TVN.

13:59, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Fringe

Sam nie wiem czy to dobra wiadomość. Od czerwca TVN rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu Fringe.

Producentem serialu jest J.J. Abrams (Lost - Zagubieni). Serial opowiada o agentce FBI Olivii Dunham (Anna Torv), która zostaje zmuszona do połączenia sił ze zinstytucjonalizowanym naukowcem, Dr Walterem Bishopem (John Noble) i jego synem , niepokornym geniuszem Peterem Bishopem (Joshua Jackson). Wspólnie mierzą się z serią paranormalnych zdarzeń.

Znając TVN to zapewne kilka razy emisja serialu będzie przerywana. Zapewne też godzina emisji będzie pozostawiała wiele do życzenia. Chociaż to wakacje, a w wakacje jednak stacja ta emituje zagraniczne seriale o trochę lepszej porze niż w czasie tzw. sezonu.

16:32, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 marca 2009

Tylko 20, a nie jak wcześniej planowano 22 odcinki, będzie liczyć pierwszy sezon serialu Fringe. Serial powróci na antenę FOX dopiero 7 kwietnia (a nie jak planowano 31 marca), a finałowy odcinek zostanie wyemitowany 12 maja (a nie jak planowano 19 maja).

Fani serialu powinni jednak być spokojni. Zmniejszenie ilości odcinków pierwszego sezonu nie ma nic wspólnego z ewentualnymi planami skasowania serialu. Jest wręcz prawie pewne, że serial otrzyma drugi sezon.

15:10, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 lutego 2009

Fringe

Warner Bros przenosi produkcję serialu Fringe z Nowego Jorku do Kanadyjskiego Vancouver. Decyzja ta spowodowana jest względami ekonomicznymi.
W oświadczeniu Warner Bros można wyczytać że decyzja o przeniesieniu produkcji z Nowego Jorku do Vancouver nie była łatwa. Jednak drugi sezon serialu będzie kręcony właśnie w Kanadzie.

Tak więc przy okazji tej informacji, dowiedzieliśmy się, że Fringe na pewno dostanie drugi sezon. Decyzja ta nie dziwi, bo ostatnie odcinki, gromadziły nawet większą widownię niż te, emitowane na jesieni. Najbliższy 15 odcinek serialu, zostanie wyemitowany 7 kwietnia.

14:19, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 października 2008

Za nami 5 odcinków nowego serialu J.J. Abramsa Fringe. Serial został przyjęty bardzo różnie. Jedni uważają go za najlepszą nowość tej jesieni, inni natomiast zwracają uwagę że serialowi czegoś brakuje i nie wyróżnia się specjalnie na tle innych produkcji tego typu.
Czas zobaczyć co mówią liczby, czyli jak kształtuje się oglądalność tej produkcji i jaka jest w związku z tym prognoza na przyszłość serialu.

piątek, 03 października 2008

Fringe

Tej wiadomości można było się spodziewać. Telewizja FOX zamówiła pełny sezon nowego serialu J.J. Abramsa Fringe. Serial ten ma najlepszą oglądalność w grupie wiekowej 18-49 spośród wszystkich nowych produkcji. Średnia oglądalność serialu wynosi 10.7 mln widzów.

Wcześniej pełny sezon otrzymał serial stacji The CW 90210.

10:16, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 września 2008

Drugi odcinek serialu Fringe oglądało ponad 13 milionów widzów. Dla przypomnienia premierowy odcinek serialu obejrzało zaledwie 9 milionów widzów.
Na powiększenie widowni wpływ na pewno ma fakt że przed Fringe emitowany jest niezwykle popularny Dr House. Nie bez wpływu, była też zapewne niedzielna powtórka pilotowego odcinka, która zgromadziła ponad 5 milionów widzów.
Tak więc po słabszym premierowym tygodniu, nowy serial J.J. Abramsa zyskuje widzów. Warto dodać że "USA Today" uznało Fringe za najlepszy nowy serial.

15:49, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 września 2008

Pierwszy odcinek nowego serialu J.J. Abramsa, który miał swoją premierę 9 września w telewizji FOX oglądało tylko 9 milionów widzów. Jednak w czasie emisji Fringe stacja FOX była liderem jeśli idzie o udziały w rynku w grupie 18-49, czyli tej najatrakcyjniejszej dla reklamodawców.

Większą oglądalność od Fringe miał program stacji NBC America’s Got Talent, który zgromadził przed telewizorami ponad 10 milionów widzów.

16:02, pawel8511 , Fringe
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 czerwca 2008

Pilot nowego serialu J.J. Abramsa (twórcy m.in. Alias i Lost) wyciekł do sieci internet. Ściągnąć go można między innymi za pomocą programów p2p (np. do ściągania plików torrent).

Jak na razie nie wiadomo czy finalna wersja pilota Fringe, która jesienią zostanie wyemitowana w stacji FOX będzie się czymś różnić od wersji, która krąży w internecie.

11:07, pawel8511 , Fringe
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2