Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Lost

piątek, 21 maja 2010

Lost Zagubieni

Niestety nie w Polsce. W Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, we Włoszech i w Izraelu finałowy odcinek serialu Lost: Zagubieni emitowany będzie równocześnie z emisją w USA i Kanadzie. Czyli w nocy z niedzieli na poniedziałek naszego czasu.

Dodatkowo telewizje w kilkudziesięciu innych krajach świata, wyemitują ostatni odcinek serialu do 48 godzin po emisji w USA.

Niestety w Polsce, nic nie wskazuje na taki "luksus". AXN emituje serial z ponad miesięcznym opóźnieniem. Platformy cyfrowe, które emitują ten serial w swoich usługach VOD, też nie przewidują przyspieszonej emisji. Zarówno w Telewizji N, jak i w Cyfrze+, finałowy odcinek pojawić ma się 30 maja - tydzień po emisji w USA.

Tagi: Lost
15:19, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
środa, 03 lutego 2010

Lost

Wystartował szósty, finałowy sezon serialu Lost - Zagubieni. Widzowie w USA mogli obejrzeć wczoraj dwa pierwsze odcinki. A kiedy serial pojawi się w Polsce? Odpowiedź poniżej.

Najszybciej serial zaprezentują platformy cyfrowe - "Cyfra+" i "N". Premierowe odcinki 6 sezonu Zagubionych będą dostępne w usługach VOD tych platform już od 9 lutego, a więc tydzień po premierze w USA. Podobnie będzie z kolejnymi odcinkami. W telewizji N serial (według zapowiedzi) będzie emitowany w jakości HD i z dźwiękiem DD 5.1. Cyfra+ nie podała szczegółów dotyczących jakości emisji.
Oczywiście nie będzie to tanie. W Cyfrze+ za jeden odcinek trzeba będzie zapłacić 5zł. W N Zagubieni będą dostępni w ramach kolekcji "nSeriale", której miesięczny abonament wynosi 30zł, a oprócz Lost można obejrzeć takie seriale jak Desperate Housewives, Heroes czy The Mentalist.

Jeszcze wiosną emisję serialu powinna rozpocząć stacja AXN. Na razie jednak brak szczegółowych informacji na ten temat.

Zapewne tradycyjnie, jesienią, serial wyemituje TVP 1. Być może Telewizja Publiczna zrobi niespodziankę i równolegle emitować będzie Zagubionych w jakości HD na swoim kanale TVP HD.

czwartek, 21 stycznia 2010

Telewizja N

We wtorek 9 lutego telewizja nowej generacji "n" udostępni dwa pierwsze odcinki ostatniego sezonu serialu Lost: Zagubieni. Odcinki pojawią się w ramach kolekcji VOD "nSeriale", której miesięczny abonament wynosi 30zł.

Ostatni sezon, tak jak i poprzednie, będzie udostępniony w jakości HD i z dźwiękiem Dolby Digital 5.1. Kolejne odcinki pojawiać się będą tydzień po ich amerykańskiej premierze.

Tagi: Lost n
15:31, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 grudnia 2009

Lost

Jakiś czas temu pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu Zagubionych z hiszpańskiej stacji. Pomimo że nie zawierała żadnych nowych scen, wielu uznało tą zapowiedź za najlepszą w historii serialu. Teraz czas przedstawić kolejny bardzo dobry zwiastun, tym razem pochodzący z USA.
Zwiastun trwa nieco ponad minutę i (co oczywiste) nie zawiera fragmentów nowych odcinków.

12:11, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 grudnia 2009

Lost

Hiszpańska stacja Cuatro wyemitowała niedawno zapowiedź 6 sezony Zagubionych. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że przez wielu internautów promo to zostało uznane za najlepsze w historii.

Tak jak w zapowiedziach stacji ABC, tak i tutaj, nie ma żadnych nowych scen. Promo to możecie zobaczyć na YouTube, klikając w poniższy link.

Hiszpańskie promo 6 sezonu Zagubionych.

12:10, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 listopada 2009

Lost

Serial Lost - Zagubieni zmienia dzień emisji. Poprzedni sezon stacja ABC emitowała w środy, natomiast finałowy sezon emitowany będzie we wtorki o godz. 21:00. Pierwsze dwa odcinki ostatniej serii widzowie w USA obejrzą 2 lutego. Tydzień później epizody te pojawią się w Polsce w usługach VOD platform Cyfra+ i N.

11:15, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 października 2009

Na początek, krótka informacja. Teaser trwa tylko 15 sekund i nie ma w nim żadnych nowych scen. Według zapowiedzi ABC przed premierą pierwszego odcinka szóstego sezonu Zagubionych, nie zobaczymy żadnych fragmentów nowych scen, a więc tego, co wydarzyło się po tym, jak Juliet zdetonowała bombę w finale piątego sezonu.

A teraz czas na zwiastun:

11:36, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 marca 2009

Zagubieni

Jak zwykle w okolicach wiosny telewizja AXN rozpoczyna emisją najnowszego sezonu Zagubionych. Pierwszy odcinek piątej serii będzie można zobaczyć już 17 kwietnia o godzinie 22:00. Kolejne odcinki emitowane będą co piątek.

Warto dodać że już tydzień po amerykańskiej premierze najnowsze odcinki Zagubionych można oglądać w usłudze VOD platformy N. Oczywiście w jakości HD i z możliwością wyboru wersji językowej. Na razie brak informacji kiedy sezon piąty serialu zawita do TVP 1. Można się jednak domyślać że (podobnie jak miało to miejsce z wcześniejszymi sezonami) stanie się to dopiero po wakacjach.

18:41, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 lutego 2009

AXN

Już w najbliższy wtorek, w samo południe, AXN wyemituje odcinek David Letterman Show, w którym jednym z gości była Evangeline Lilly, czyli Kate z serialu Lost - Zagubieni. Program został nagrany 27 stycznia 2009 roku, więc jest dosyć aktualny. Na pewno jest to ciekawa propozycja tak dla wielbicieli serialu jak i talentu aktorki.

17:01, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 stycznia 2009

Lost

Abonenci platformy N, mający wykupioną kolekcję VOD "nScreen" będą mogli śledzić najnowszy, piąty sezon serialu Lost - Zagubieni już tydzień po amerykańskiej premierze.

Serial Zagubieni będzie dostępny w kolekcji nScreen w jakości HD. Do wyboru będzie wersja z polskim lektorem lub wersja oryginalna z możliwością włączenia polskich napisów.

Oprócz Zagubionych w kolekcji, za którą miesięczny abonament wynosi 30zł dostępne są obecnie m.in. takie seriale jak: My Own Worst Enemy, House, The Mentalist czy Desperate Housewives.. Wiele seriali dostępnych jest tuż po ich amerykańskiej premierze.

14:29, pawel8511 , Lost
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3