Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

sobota, 20 listopada 2010

Stacja FOX w tym roku transmituje finał rozgrywek footballu amerykańskiego czyli SuperBowl. Natomiast bezpośrednio po SuperBowl zostanie wyemitowany serial Glee. Można się więc spodziewać rekordu oglądalności.

Dla fanów Fringe pojawiła się zła wiadomość. Serial w tym sezonie notuje słabe wyniki oglądalności i przez fachowców jest uważany za serial zagrożony skasowaniem. Stacja FOX postanowiła przenieść emisję tego serialu na piątkowe wieczory. To może być kolejny krok ku anulowaniu produkcji serialu.

czwartek, 18 listopada 2010

FOX HD

W grudniu, na kanale FOX HD pojawią się dwa nowe seriale animowane. Będą to: Archer oraz The Life & Times of Tim.

The Life & Times of Tim

The Life & Times of Tim śledzi niepowodzenia przeciętnego chłopaka, którego instynktowne zachowania wielokrotnie sprowadzają na złą drogę. Każdy z półgodzinnych odcinków serialu składa się z dwóch części, w których Tim staje przed dylematami nie do pozazdroszczenia.
Emisja od 8 grudnia w środy o godzinie 22:00.

Archer

Archer to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Jednym z nich jest tytułowy bohater Sterling Archer, tajny agent, który jest bardzo uprzejmy, ale zarazem próżny i zbyt pewny siebie. Archer ma bardzo mało męski pseudonim jak na agenta – „Księżna”. Poza tym niewiele mu w życiu wychodzi oprócz bycia szpiegiem. Jest pełen nieprzyzwoitego i absurdalnego humoru. Jego stosunki z matką – Malory, która jest zarazem szefową, są napięte. Malory nie stroni od alkoholu i lubi krytykować wszystkich naokoło. W serialu występują również inne postacie: Lana Kane to także agentka ISIS oraz była dziewczyna Archera, gustująca w filmach dla dorosłych, lokaj Archera – Woodhouse oraz nowy chłopak Lany – księgowy ISIS Cyril.
Emisja od 1 grudnia w środy o godzinie 22:30.

źródło: foxtv.pl

Tagi: FOX HD
08:41, pawel8511 , Telewizja
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 listopada 2010

Kablowa stacja TNT anulowała serial Dark Blue. Oznacza to że drugi sezon tego serialu był jednocześnie ostatnim. Średnia oglądalność tego sezonu kształtowała się na poziomie 2.2 mln widzów. Widocznie dla stacji TNT było to za mało.

Obecnie drugi sezon tego serialu emituje, pod polskim tytułem Gra pozorów stacja AXN.

AMC THE WALKING DEAD 5.07mln
USA WWE RAW 4.63mln
USA BURN NOTICE (Tożsamość szpiega) 4.32mln
FX SONS OF ANARCHY 3.17mln
HBO BOARDWALK EMPIRE (Zakazane imperium) 2.98mln
USA PSYCH (Świry) 2.79mln
CC SOUTH PARK 2.79mln
Syfy WWE SMACKDOWN 2.70mln
Showtime DEXTER 1.94mln
CN STAR WARS: CLONE WARS 1.76mln
Syfy SANCTUARY 1.57mln
FX IT'S ALWAYS SUNNY iN PHILADELPHIA (U nas w Filadelfii) 1.44mln
Syfy STARGATE UNIVERSE (Gwiezdne Wrota: Wszechświat) 1.07mln
Showtime WEEDS (Trawka) 0.86mln
HBO BORED TO DEATH (Znudzony na śmierć) 0.82mln
Showtime THE BIG C 0.80mln
FX TERRIERS 0.54mln
HBO IN TREATMENT 0.26mln

wtorek, 16 listopada 2010

Jak co tydzień, zapraszam do zapoznania się z porcją liczb, które przedstawiają oglądalność poszczególnych seriali z największych amerykańskich sieci telewizyjnych. Jutro, jak co środę, zamieszczę wyniki ze stacji kablowych.

czwartek, 11 listopada 2010

Od 6 grudnia stacja Canal+ rozpocznie w Polsce emisję miniserialu historycznego stacji Straz - The Pillars of the Earth. Miniserial Filary Ziemi składa się z 8 godzinnych epizodów.

Miniserial jest ekranizacją książki Kena Folletta, która w Polsce ukazała się pod tytułem Filary Ziemi. Akcja tej produkcji rozgrywa się w XII wiecznej Anglii. U wybrzeży Normandii tonie "Biały Statek". Wśród wielu ofiar znajduje się jedyny legalny następca Henryka I. Rozpoczyna się okres spisków i przepychanek do tronu, a po śmierci Henryka I, okres anarchii.

USA WWE RAW 4.93mln
AMC THE WALKING DEAD 4.71mln
FX SONS OF ANARCHY 3.35mln
HBO BOARDWALK EMPIRE (Zakazane imperium) 3.21mln
CC SOUTH PARK 2.84mln
Syfy WWE SMACKDOWN 2.77mln
Showtime DEXTER 1.90mln
CN STAR WARS: CLONE WARS 1.84mln
FX IT'S ALWAYS SUNNY iN PHILADELPHIA (U nas w Filadelfii) 1.67mln
Spike TNA: IMPACT 1.41mln
HBO EASTBOUND & DOWN (Mogło być gorzej) 1.35mln
Syfy SANCTUARY 1.26mln
A&E STEVEN SEAGAL: LAWMAN 1.15mln
HBO BORED TO DEATH (Znudzony na śmierć) 1.10mln
Showtime WEEDS (Trawka) 0.99mln
Syfy STARGATE UNIVERSE (Gwiezdne Wrota: Wszechświat) 0.97mln
Showtime THE BIG C 0.97mln
FX TERRIERS 0.67mln
HBO IN TREATMENT 0.26mln

Najciekawsze jest to, że w stacji Syfy największą oglądalność mają zawody wrestlingu. Po co więc produkować, zapewne dosyć drogie, seriale takie jak Caprica czy Stargate Universe, skoro można wrzucić do ramówki zawody wrestlingu i oglądalność reklam w przerwach będzie znacznie wyższa :).

FOX HD

Dzisiaj stacja FOX HD wyemituje pełną 68 minutową wersję pilota serialu The Walking Dead. Emisja od godziny 22:30 bez przerw reklamowych. Do tej pory, emisja pełnej wersji pilota miała miejsce tylko w krajach anglojęzycznych. Kolejny odcinek serialu, wyemitowany zostanie w sobotę.

To nie koniec zmian. Od wtorku, kanał nadaje ze zwiększonym bitrate co wpłynęło (niestety tylko nieznacznie) na polepszenie jakości kanału. Niestety do ideału sporo jeszcze brakuje. Od wczoraj stacje emituje wybrane seriale z drugą, oryginalną ścieżką dźwiękową.

wtorek, 09 listopada 2010

Stacja AMC poinformowała o przyznaniu producentom serialu The Walking Dead zielonego światła na produkcję drugiego sezonu. Składać się on będzie z 13 epizodów.

Pierwszy odcinek serialu, obejrzało w USA 5.3 mln widzów, natomiast drugi 4.7 mln. Są to znakomite wyniki stacji AMC. Warto dodać że w ciągu tego samego tygodnia dany odcinek jest emitowany w 120 krajach na całym świecie, m.in. w Polsce na kanale FOX HD.

Już wiadomo, że drugi sezon również został zakupiony przez Fox International Channels. Oznacza to, że prawdopodobnie będzie on emitowany na świecie podobnie jak sezon pierwszy.

Zapraszam do zapoznania się z wynikami oglądalności z USA, za pierwszy weekend listopada.
Jak można zauważyć, w czwartkowy wieczór, coraz słabiej radzi sobie serial Fringe. Słabo radzi sobie także produkcja stacji NBC - Undercovers. Ostatnio stacja poinformowała o anulowaniu produkcji tego serialu. Oznacza to, że nakręcono tylko 13 epizodów tego serialu.