Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Blog > Komentarze do wpisu

Mała reorganizacja - PrimeTime.blox.pl wraca jeszcze w tym tygodniu!

Chciałbym przeprosić wszystkich czytelników PrimeTime.blox.pl, za brak aktualizacji bloga przez dłuższy czas. Złożyło się na to wiele czynników, zarówno osobistych jak i służbowych. Obiecuję jednak, że aktualizacje powrócą i to jeszcze w tym tygodniu.

Co do tytułowej małej reorganizacji to sprawa wygląda następująco. Znajdziecie tutaj newsy dotyczące głównie amerykańskich seriali, czyli tak jak było do tej pory. Nie będę się jednak rozpisywał o tym, że np. aktor X upił się na planie serialu, a aktorka Y romansuje z reżyserem. Jeśli chodzi o newsy to znajdziecie tutaj np. takie dotyczące zamówień na nowe seriale, dowiecie się też o anulowaniach obecnych seriali. Również kontynuował będę podawanie oglądalności z USA. Postaram się także, wyłapywać i przekazywać Wam, wszelkie informacje dotyczące emisji zagranicznych seriali przez polskie telewizje.
Tak, w zasadzie, było już od jakiegoś czasu, jednak czasem zdarzało mi się też napisać jakiś news bardziej plotkarski. Jednak od tego są inne serwisy i niech tak pozostanie.

Tak jak pisałem wcześniej, aktualizacje na blog powrócą jeszcze w tym tygodniu. Chciałbym jeszcze raz wszystkich czytelników przeprosić za ten przestój i zaprosić do dalszego odwiedzania PrimeTime.blox.pl.

środa, 02 marca 2011, pawel8511

Polecane wpisy

  • Krótka przerwa

    W związku z moim weekendowym wyjazdem i brakiem dostępu do internetu, kolejne newsy na blogu pojawią się dopiero w poniedziałek. Na początku przyszłego tygodnia

  • Wielka katastrofa i żałoba

    Dzisiaj rano doszło do katastrofy lotniczej w Smoleńsku w Rosji, gdzie rozbił się samolot prezydencki m.in. z Lechem Kaczyńskim na pokładzie. Gubernator okręgu

  • Wesołych Świąt

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składam wszystkim Czytelnikom PrimeTime.blox.pl życzenia zdrowych, spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt. Natomiast po świąt

Komentarze
2013/01/23 15:35:55
I niestety z wielkiego powrotu po reorganizacji nic nie wyszło. Tutaj też panuje jedna wielka reorganizacjadruki ips pobierz.