Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Blog > Komentarze do wpisu

Lost w polskiej telewizji

Lost

Wystartował szósty, finałowy sezon serialu Lost - Zagubieni. Widzowie w USA mogli obejrzeć wczoraj dwa pierwsze odcinki. A kiedy serial pojawi się w Polsce? Odpowiedź poniżej.

Najszybciej serial zaprezentują platformy cyfrowe - "Cyfra+" i "N". Premierowe odcinki 6 sezonu Zagubionych będą dostępne w usługach VOD tych platform już od 9 lutego, a więc tydzień po premierze w USA. Podobnie będzie z kolejnymi odcinkami. W telewizji N serial (według zapowiedzi) będzie emitowany w jakości HD i z dźwiękiem DD 5.1. Cyfra+ nie podała szczegółów dotyczących jakości emisji.
Oczywiście nie będzie to tanie. W Cyfrze+ za jeden odcinek trzeba będzie zapłacić 5zł. W N Zagubieni będą dostępni w ramach kolekcji "nSeriale", której miesięczny abonament wynosi 30zł, a oprócz Lost można obejrzeć takie seriale jak Desperate Housewives, Heroes czy The Mentalist.

Jeszcze wiosną emisję serialu powinna rozpocząć stacja AXN. Na razie jednak brak szczegółowych informacji na ten temat.

Zapewne tradycyjnie, jesienią, serial wyemituje TVP 1. Być może Telewizja Publiczna zrobi niespodziankę i równolegle emitować będzie Zagubionych w jakości HD na swoim kanale TVP HD.

środa, 03 lutego 2010, pawel8511

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: patrice, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/06 20:44:24
Jeśli mieszkacie w UK/USA albo generalnie za granicą, możecie oglądać polską TV przez internet dzięki www LOVEPOL com. Ich program pozwala oglądać polskie stacje telewizyjne bez anteny/dekodera, w dobrej jakości obrazu i dzwięku. Polecam.
Telewizja internetowa tv przez internet telewizja darmowa tv polska telewizja przez internet polska telewizja w internecie tvn w internecie Cyfrowy Polsat tv polsat tv polonia Telewizja polskie radio TVP1 TVP Info TVN24