Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Blog > Komentarze do wpisu

CSI powracają do AXN

AXN

Już w marcu wszystkie trzy seriale CSI powrócą na antenę AXN z premierowymi odcinkami. Zobaczymy 10 już sezon Kryminalnych zagadek Las Vegas, ósmy sezon Kryminalnych zagadek Miami oraz szósty sezon Kryminalnych zagadek Nowego Jorku. Wszystko w jeden wieczór!
Szczegóły w dalszej części wiadomości.

Seriale z serii CSI powrócą do AXN już 4 marca. Od tego dnia w każde kolejne czwartkowe wieczory stacja będzie emitować od godziny 21:00 premierowe odcinki wszystkich trzech seriali.
O godzinie 21:00 emitowana będzie 10 seria Kryminalnych zagadek Las Vegas. Zaraz potem o godzinie 22:00 AXN emitować będzie ósmy sezon Kryminalnych zagadek Miami. Na koniec o godzinie 23:00 emitowana będzie szósta seria Kryminalnych zagadek Nowego Jorku.

Na koniec jeszcze małe przypomnienie związane z niedzielnym Super Bowl. W przerwie meczu, który w tym roku transmituje stacja CBS wystąpi zespół The Who, którego utwory brzmią podczas czołówek seriali z serii CSI. Według zapowiedzi, utworów tych nie zabraknie podczas występu tego zespołu w przerwie meczu Super Bowl. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć w Polsce w stacji ESPN America od godziny 00:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

poniedziałek, 01 lutego 2010, pawel8511

Polecane wpisy