Najlepsze amerykańskie seriale TV - newsy, ciekawostki, informacje.
Partnerzy

Wszystko o transmisjach sportowych

telewizory lcd

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
Fringe.com.pl - Polskie centrum serialu Fringe. Zapraszamy!

statystyka

Blog > Komentarze do wpisu

Nowe odcinki dla największych hitów

Jeśli strajk scenarzystów faktycznie zakończy się już w najbliższych dniach to jest szansa że najpopularniejsze seriale doczekają się jeszcze kilku nowych odcinków w bieżącym sezonie.
Jakie to będą seriale i ilu odcinków się należy spodziewać? Odpowiedź poniżej.

Seriale, do których zaraz po zakończeniu strajku mogą zostać dokręcone nowe odcinki i wyemitowane w bieżącym sezonie:
30 Rock, Brothers & Sisters, Criminal Minds, CSI, CSI: Miami, CSI: NY, Desperate Housewives, Gossip Girl, Grey's Anatomy, House, How I Met Your Mother, Lost, My Name Is Earl, NCIS, Numbers, The Office, Private Practice, Smallville, Supernatural, Two and a Half Men, Ugly Betty.
W większości przypadków produkcja nowych odcinków może rozpocząć się zaraz po oficjalnym zakończeniu strajku. Emisja nowych odcinków przewidziana jest na kwiecień i maj.
Do seriali, które mają jeszcze zapas "przedstrajkowych" odcinków, nowe raczej nie będą już w tym sezonie produkowane. Jednak może jeszcze coś się zmienić w tej kwestii.

sobota, 09 lutego 2008, pawel8511

Polecane wpisy

  • Bliski koniec strajku?

    Jak informuje serwis filmweb.pl strajkujący scenarzyści z WGA i szefowie wytwórni filmowych zrzeszeni w AMPTP są podobno bardzo bliscy osiągnięcia porozumienia.

  • Scenarzyści Trawki i Mad Men wracają do pracy!

    Gildia Scenarzystów Ameryki (WGA) podpisała indywidualne porozumienie ze studiem Lionsgate, dzięki któremu do pracy powrócili scenarzyści odpowiedzialni za seri

  • Nie będzie ceremonii wręczenia Złotych Globów!

    Negocjacje pomiędzy Stowarzyszeniem Prasy Zagranicznej przy Hollywood (HFPA), stacją NBC i strajkującymi scenarzystami z WGA nie przyniosły skutku. Ceremonia wr

Komentarze
2008/02/09 14:16:30
Ciekawe jak bedzie w przypadku LOSTa,wkoncu maja jeszcze 6 odcinkow do wyemitowania...mam nadzieje,ze jednak dokręcą kolejne planowane wczesniej 8 epizodow.